ND VARIABLE FILTER
   ND VARIABLE FILTER

   ND VARIABLE FILTER

   Review (0)
   €38.00
   Tax Included
   Delivered within 24h-36h
   In stock

   Variable Neutral Density (ND) Filter është një filter që redukton ose ndryshon intenzitetin e të gjitha gjatësive valore (ose ngjyrave) të dritës baraz, pa ndryshuar ngjyrimin.

   Filteri Variable është i dizajnuar me një unazë të brendshme rrotulluese që kontrollon deniztetin sipas nevojës tuaj. Kjo eliminon nevojën e blerjes dhe marrjes me veti të shumë filterave standard ND.

   Size :
   Quantity :
   Write your review
   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118
   • Security policy (edit with Customer reassurance module)Security policy (edit with Customer reassurance module)
   • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
   • Return policy (edit with Customer reassurance module)Return policy (edit with Customer reassurance module)

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   ND VARIABLE FILTER

   You might also like

   Customers who bought this product also bought:

   16 other products in the same category:

   ND VARIABLE FILTER

   €38.00
   Tax Included
   Delivered within 24h-36h